Jdi na obsah Jdi na menu
 
listopad 2011

 

Zde uvítám vaše vzkazy a tak různě.....:-)

 medunka-02.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj

(Johana, 29. 11. 2007 13:41)

Hezké povídání,stránky se vám moc povedly,jen tak dál:-))Medunko,si krásná chodská psice!přeju hodně vystavních úspěchů,dobrou DKK a vůbec!mějte se krásně.

Ahoj Medunko

(Iveta + Falko + Rexík, 29. 11. 2007 13:36)

Máš moc pěkné stránečky, fotky i vyprávění. Pokud budeš zlobit alespoň z poloviny tak, jak to umí náš Rexík (což je Tvůj starší bráška Kerberos), tak by měla panička rychle založit ještě jedny stránečky, aby bylo na ty lumpárny dost místa. Už se moc těšíme, jak si počteme, jak si s Tasynětem "užívá" také někdo jiný ... a že je to přímo sama chovatelka, tak to těší ještě více :-). Takže se snaž, ať máme co číst!
PS: pokud jsi "to hodnější štěně z vrhu" (jak s oblibou tvrdí Tvoje panička o těch největších uličnících z vrhu), tak je už teď jasné, máme o čtení postaráno. A kdyby Ti došla při vymýšlení lumpáren fantazie, tak jukni k nám na stránky (www.falmra.estranky.cz a www.kerberos.estranky.cz), protože tam určitě najdeš spoustu vhodných námětů na činnosti, kterými paničku určitě potěšíš. :-)

Moc děkuji

(Medule, 29. 11. 2007 10:49)

Díky všem za vzkazíky....panička má radost,že se stránky líbí...a já slibuji,že ji budu pořádně zlobit ,aby měla co psát :-)

Moc hezké stránky

(Wendulka a Cherrynka, 29. 11. 2007 10:39)

Ahoj Medunko,máš tu moc pěkné obrázky a povídání.Doma nám taky slibují,že nám udělají stránečky,ale pořád nic.Moc se těším,až Tě zase proženu po lese a jestli Tě chytím,tak tě pěkně ožužlám.Pozdravuj Tasynku,tu má zas ráda moje panička,že je prej pěkně muchlací.Haf haf Wendulka.

Ahoj Meddy!

(Jana, Bessy a Šagí, 29. 11. 2007 10:06)

Skvělá zpráva, že ti panička udělala také stránky. Už se těšíme na další články a fotky a hlavně jaké lumpárny vymyslíš, aby se také panička nenudila. Už je z tebe pěkná slečna, tak ti držím palce, aby ti vyšlo DKK a bráškům také, jsou to fešáci.

Pozdrav

(Jarka, 29. 11. 2007 7:40)

Máš to tu moc pěkné, Medunko, a roste z Tebe krásná choďanda. Už se těšíme na další vyprávění.
Smečka z Melechovské stráně

Pozdravení

(Lexík, 28. 11. 2007 23:17)

Jůůů ahoj Medunko, to moc fajan, že máš své vlastní stránečky. Už se moc těšíme na tvé vyprávění. Moje panička mi slíbila, že mi nějaké také udělá, tak až budou hotové, dáme vědět. Měj se moc a moc hezky, pozdravuj Tasynku s Aginkou a mojí sestřičku Eiminku a samozřejmě obě dvě paničky.